Styrelsen och ansvarsområden

 

Ordförande Theo Liakopoulos Lås och nyckelansvarig

e-post:theo.liakopoulos@hasselholmen.se

Ledamot  Pernilla Rodriguez Ekonomiansvarig

e-post: pernilla.rodriguez@hasselholmen.se

Ledamot Mehmet Balta  Förrådsansvarig

e-post:mehmet.balta@hasselholmen.se

Ledamot Dimitris Topalidis Parkering och garage ansvarig

OBS ! Alla önskemål om garage och p-platser görs på hemsidan

e-post:dimitris.topalidis@hasselholmen.se

Ledamot Engin Kilic Lokalansvarig

e-post:engin.kilic@hasselholmen.se

Ledamot Mats Orsbo IT, Information och WEB-ansvarig

e-post:mats.orsbo@hasselholmen.se

Ledamot Jessica Bivesjö  Ansvarig Innre och yttre miljö samt Gröna Gruppen

e-post: jessica.bivesjo@hasselholmen.se