Styrelsen och ansvarsområdeno

 

Ordförande Theo Liakopoulos Lås och nyckelansvarig

e-post:theo.liakopoulos@hasselholmen.se

Ledamot  Pernilla Rodriguez Ekonomiansvarig

e-post: pernilla.rodriguez@hasselholmen.se

Ledamot Mehmet Balta Garage och P-plats/kö-ansvarig

OBS ! Alla önskemål om garage och p-platser görs på hemsidan

e-post:mehmet.balta@hasselholmen.se

Ledamot Dimitris Topalidis Lokalansvarig

e-post:dimitris.topalidis@hasselholmen.se

Ledamot Engin Kilic Yttre miljöansvarig

e-post:engin.kilic@hasselholmen.se

Ledamot Mats Orsbo IT, Information och WEB-ansvarig

e-post:mats.orsbo@hasselholmen.se

Ledamot Jessica Bivesjö  Ansvarig Gröna Gruppen,miljöarbete

e-post:jessica.bivesjo@hasselholmen.se

Adjungerad Tuncay Arikan

e-post:tuncay.arikan@hasselholmen.se